Слобожанська громада

Дніпропетровська область, Дніпровський район

20.03.2022 10:00

Щира вдячність працівникам ЖКГ і побутового обслуговування населення

Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради, разом з працівниками житлово-комунальних господарств та побутового обслуговування населення, а також усіма комунальними підприємствами громади щоденно продовжують забезпечувати безпечне та комфортне життя для місцевих жителів.

Всі вони професіонали своєї справи, тому навіть напад військ Російської Федерації на нашу країну, ніяк не послаблює їх сферу діяльності, а навпаки – підкреслює важливість їх кропіткої праці. Всі структурні підрозділи виконавчого комітету Слобожанської селищної ради, житлово-комунальні господарства та комунальні підприємства роблять усе необхідне, щоб у домівках жителів Слобожанської громади щодня була вода, опалення, прибрані вулиці.

На плечах цих працівників лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади. Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, завдяки відданості своїй справі їм вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення. Дякуємо вам за нелегку працю і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, миру і злагоди!

З вдячністю та повагою

Слобожанський селищний голова Іван Камінський

та депутатський корпус Слобожанської селищної ради.